РАСПОРЕД

СТУДИО ТРАГ

СЦЕНСКИ – АУДИО – ВИЗУЕЛНО

Полазници седам месеци раде са одабраним предавачима на упознавању свих наведених уметничких области, а у осмом месецу оставља се временски простор за њихове самосталне (или групне) радове.
Ово нису предавања и сусрети са ствараоцима само студијског карактера, него и предавања које ће им пре свега будити креативност и развити љубав и посвећеност изабраној делатности, чиме су испуњени и сами предавачи.

ПРОГРАМ 2022/23

ОКТОБАР 01.10. СУСРЕТ СА ПОЛАЗНИЦИМА
02.10. СУСРЕТ СА ПОЛАЗНИЦИМА
08.10. ГЛУМА 10:00 - 12:00
09.10. ДРАМАТУРГИЈА 12:00 - 14:00
15.10. ГЛУМА 10:00 - 12:00
16.10. ДРАМАТУРГИЈА 12:00 - 14:00
22.10. ГЛУМА 10:00 - 12:00
23.10. ДРАМАТУРГИЈА 12:00 - 14:00
29.10. ГЛУМА 10:00 - 12:00
30.10. ДРАМАТУРГИЈА 12:00 - 14:00
НОВЕМБАР 05.11. ГЛУМА 10:00 - 12:00
06.11. ДИКЦИЈА 10:00 - 12:00
ЗВУК 12:00 - 14:00
12.11. ГЛУМА 10:00 - 12:00
13.11. ДИКЦИЈА 10:00 - 12:00
ЗВУК 12:00 - 14:00
19.11. ГЛУМА 10:00 - 12:00
20.11. ПОКРЕТ 10:00 - 12:00
ЗВУК 12:00 - 14:00
26.11. ГЛУМА 10:00 - 12:00
27.11. ПОКРЕТ 10:00 - 12:00
ЗВУК 12:00 - 14:00
ДЕЦЕМБАР 03.12. ГЛУМА 10:00 - 12:00
04.12. РАДИО РЕЖИЈА 10:00 - 12:00
СЦЕНОГРАФИЈА 12:00 - 14:00
10.12. ГЛУМА 10:00 - 12:00
11.12. РАДИО РЕЖИЈА 10:00 - 12:00
СЦЕНОГРАФИЈА 12:00 - 14:00
17.12. ГЛУМА 10:00 - 12:00
18.12. РАДИО РЕЖИЈА 10:00 - 12:00
КОСТИМОГРАФИЈА 12:00 - 14:00
24.12. ГЛУМА 10:00 - 12:00
25.12. РАДИО РЕЖИЈА 10:00 - 12:00
КОСТИМОГРАФИЈА 12:00 - 14:00
ЈАНУАР 2023. 21.01. ГЛУМА 10:00 - 12:00
22.01. ГЛУМА - ПРЕЗЕНТАЦИЈА РАДА 10:00 - 12:00
ЛУТКАРСТВО ? 14:00 - 16:00
28.01. ПРЕЗЕНТАЦИЈА ДР.УМ.ОБЛАСТИ 10:00 - 12:00
29.01. ПРЕЗЕНТАЦИЈА ДР.УМ.ОБЛАСТИ 10:00 - 12:00
ЛУТКАРСТВО ? 14:00 - 16:00
ФЕБРУАР 04.02. ГЛУМА 10:00 - 12:00
05.02. ФОТОГРАФИЈА / КАМЕРА 10:00 - 12:00
11.02. ГЛУМА 10:00 - 12:00
12.02. ФОТОГРАФИЈА / КАМЕРА 10:00 - 12:00
18.02. ГЛУМА 10:00 - 12:00
19.02. ФОТОГРАФИЈА / КАМЕРА 10:00 - 12:00
25.02. ГЛУМА 10:00 - 12:00
26.02. ФОТОГРАФИЈА / КАМЕРА 10:00 - 12:00
МАРТ 04.03. ГЛУМА 10:00 - 12:00
05.03. ТВ РЕЖИЈА 10:00 - 12:00
ПОЗОРИШНА РЕЖИЈА 12:00 - 14:00
11.03. ГЛУМА 10:00 - 12:00
12.03. ТВ РЕЖИЈА 10:00 - 12:00
ПОЗОРИШНА РЕЖИЈА 12:00 - 14:00
18.03. ГЛУМА 10:00 - 12:00
19.03. ТВ РЕЖИЈА 10:00 - 12:00
ПОЗОРИШНА РЕЖИЈА 12:00 - 14:00
25.03. ГЛУМА 10:00 - 12:00
26.03. ФИЛМСКА РЕЖИЈА 10:00 - 12:00
ПОЗОРИШНА РЕЖИЈА 12:00 - 14:00
АПРИЛ 01.04. ГЛУМА 10:00 - 12:00
02.04. ФИЛМСКА РЕЖИЈА 10:00 - 12:00
08.04. ГЛУМА 10:00 - 12:00
09.04. ФИЛМСКА РЕЖИЈА 10:00 - 12:00
15.04. ГЛУМА 10:00 - 12:00
16.04. МОНТАЖА 10:00 - 12:00
22.04. ГЛУМА 10:00 - 12:00
23.04. МОНТАЖА 12:00 - 14:00
ЛУТКАРСТВО 14:00 - 16:00
22.04. ГЛУМА 10:00 - 12:00
30.04. МОНТАЖА 12:00 - 14:00
ЛУТКАРСТВО 14:00 - 16:00
МАЈ 06.05. ГЛУМА 10:00 - 12:00
07.05. ИМПРОВИЗАЦИЈЕ 10:00 - 12:00
13.05. ГЛУМА 10:00 - 12:00
14.05. ИМПРОВИЗАЦИЈЕ 10:00 - 12:00
20.05. ГЛУМА 10:00 - 12:00
21.05. ИМПРОВИЗАЦИЈЕ 10:00 - 12:00
27.05. ГЛУМА - ПРЕЗЕНТАЦИЈА РАДА 10:00 - 12:00
28.05. ПРЕЗЕНТАЦИЈА РАДА ОСТ. ДИСЦИПЛИНЕ 12:00 - 14:00

САРАДНИЦИ

Урош Јаковљевић – ГЛУМА
Милена Деполо / Милена Марковић – ДРАМАТУРГИЈА
Небојша Драгичевић – ДИЗАЈН ЗВУКА
Иван Пешукић – РАДИО РЕЖИЈА
Слободан Роксандић – ДИКЦИЈА
Марица Вулетић Наумовић – ПОКРЕТ
Ненад Параносић – СЦЕНОГРАФИЈА
Јелена Перишић – КОСТИМОГРАФИЈА
Матеја Муњиза – ФОТОГРАФИЈА/КАМЕРА
Иван Пешукић – ТВ РЕЖИЈА
Ана Томовић / Милица Краљ – ПОЗОРИШНА РЕЖИЈА
Дарко Лунгулов –ФИЛМСКА РЕЖИЈА
Славица Кос – МОНТАЖА
Марица Вулетић Наумовић – ИМПРОВИЗАЦИЈА